عشق و خیانتنوتیفیکیشن

5 مدل شخصیتی پس از شکست عشقی / شما کدام مدل هستید؟

خط سلامت: همه در یک مقطع زمانی عاشق شده ایم و قلبمان شکسته است.جدایی شما را مجبور می کند موسیقی گوش دهید، آواز بخوانید و از اعماق وجود گریه و موقعیت هایی را تصور کنید که می توانستند خاص باشند.

به گزارش خط سلامت برخی از جدایی ها و شکست عشقی باعث می شود فرد هر دقیقه جملات انگیزشی بخواند، در بعضی افراد توجه به مطالعه و یادآوری کردن این که خدا شما را دوست دارد و از شما جدا نمی شود.

با این حال، پس از چند روز، ماه یا سال، شما بر احساس تلخ شکست عشقی غلبه می‌کنید و متعجب می‌شوید که چگونه در آن دام افتاده و اینقدر بی تابی کرده اید.

در زیر انواع افراد پس از جدایی آورده شده است:

 دراماتیک ها

این افراد گریه می کنند و در مورد اینکه چگونه جدایی و شکست عشقی آنها را می کشد صحبت می کنند. از خود می پرسید آیا عشقی که می خواهد آنها را بکشد همان عشقی است که شما تجربه کرده اید؟ گریه مداوم و درام می تواند برای روزها ادامه داشته باشد تا زمانی که فرد خسته، ناامید و آزرده شود. با این حال، زمانی که آنها به عقب بر می گردند، همیشه با قدرت و کامل هستند.

متخصصان اعتصاب غذا

هنگامی که هر گونه جدایی و شکست عشقی وجود دارد، آنها به طور خودکار اشتهای خود را از دست می دهند. روزها به آسمان و دوردست خیره می شوند، آه می کشند و هیچ تمایلی به غذا خوردن ندارند، فقط آب. به‌طور خودکار وزن کم می‌کنند و پس از پشت سر گذاشتن جدایی،عکس‌های مختلفی را پست می‌کنند.

ورزشکاران دلشکسته

این دسته از افراد به باشگاه می‌پیوندند و دردهای دل‌شکستگی را در ورزش جبران می‌کنند. سعی نکنید زیاد نزدیک شوید زیرا آنها آن خشم را به سمت شما خواهند آورد. سنگینی مشت هایشان مملو از خشم و کینه ای است که نسبت به همسریا فردی که دررابطه بوده و آنها راترک کرده دارند.

افراد پرحرف

با صدای بلند فریاد می زنند. این دسته از افراد کمی به جنون نزدیکتر هستند. اگر آنها در جمع باشند، به محض اینکه فقط بپرسید حالت چطور است؟ شروع به ذکر مصائب خود می کنند، اینکه چگونه یک نفر از آنها جدا شده است و چگونه از آنها گذشته است. اصلاً مهم نیست که غریبه باشید یا نه.

سخنرانان انگیزشی رسانه های اجتماعی

این مجموعه از افراد به طور مداوم بر اساس تجربه زندگی خود سخنرانی های انگیزشی ارائه می دهند، تجربه جدایی که اتفاق افتاده است. ا خودت را گم نکن ، یاد بگیر خود را دوست داشته باشی، فقط خود را آماده کن چون سفری طولانی در پیش داری. جدایی درد درونی را آزاد خواهد کرد. حتی ممکن است یک کتاب کامل برای شما بنویسند و یک شبه به متخصصان روابط تبدیل شوند.برای ورود به صفحه ی اینستاگرام کلیک کنید.تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن