عشق و خیانتنوتیفیکیشن

این 4 پرچم قرمز نشانه بی سر و صدا رفتن شریک عاطفی است / با این نشانه ها جلوی شکست عشقی را بگیرید

آیا شریک زندگی شما فقط از نظر فیزیکی حضور دارد در حالی که قلب و ذهن او مدت هاست از بین رفته است؟ آیا شریک زندگی شما فقط منتظر دلیل موجهی است تا از شما جدا شود؟

به گزارش خط سلامت برای تشخیص ترک بی سر و صدا در روابط نشانه هایی وجود دارد.

ترک بی سر و صدا یعنی چه ؟

ترک بی سر و صدا کلمه ای جدید برای جدایی عاطفی یا عاشقانه است. در حالی که فکر می کنید شریک عاطفی تان احساس امنیت پایداری در رابطه دارد و رابطه شما فراز و نشیب ندارد. در ذهن او رابطه تمام شده است، اما او نمی‌تواند این را به شما بگوید.

چگونه آن را تشخیص دهم؟

این نکات به شما می گوید چه زمانی به ترک بی سر و صدا در رابطه رسیده اید و نیاز به کمک دارید.

به سختی سوال می پرسد و جواب هم نمی دهد

اساساً، علاقه ای به اشتراک گذاری جزئیات روز خود ندارد. اگر چه اوممکن است مکالمه را ادامه و سوالها را پاسخ دهد زیرا فکر می کند شما حق دارید در این مسائل مواردی را بدانید، اما در ذهن او این فکر می چرخد که به شما ربطی ندارد.

بدون تماس فیزیکی

هر رابطه ای خرابی های خود را دارد و ارتباطات ممکن است به خوبی قبل نباشد، اما اگر تماس فیزیکی با همسرتان ندارید، وقت آن رسیده که زنگ خطر ترک بی سر و صدا را در رابطه به صدا در آورید.

زمان کمتری را در کنار شما می گذراند

این روزها برای دیدن او باید تمایل بیشتری را ابراز و درخواست کنید. وقتی زمان دو نفره وجود ندارد، او اهمیتی نمی دهد.

حتی وقتی هست انگار نیست

دلایل متعددی وجود دارد که نشان می دهد همسرتان بی توجه به نظر می رسد. می توانید بپرسید که آیا او به چیزهای زیادی فکر می کند و آیا می خواهد با شما آنها را در میان بگذارد. افرادی که ساکت رابطه را ترک می کنند دوست ندارند اطلاعات را فاش و در مورد آن صحبت کنند.

اگر احساس می‌کنید که شریک زندگی‌تان از شما دور می‌شود، می‌توانید سعی کنید با او صحبت کنید. گاهی اوقات، یک دلیل اساسی برای ترک بی سر و صدا وجود دارد.برای ورود به صفحه ی اینستاگرام کلیک کنید.تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن