روانشناسی فردینوتیفیکیشن

چگونه یخ رابطه را بعد از مشاجره بشکنیم ؟

خط سلامت: مشاجرات اتفاق می افتند و همیشه به خوبی ختم نمی شوند. گاهی اوقات، پس از صحبت کردن و بیرون ریختن آن همه عصبانیت، احساس خوبی ندارید. اینجاست که یخ وارد رابطه می‌شود.

به گزارش خط سلامت سکوت‌های سالم می‌توانند کمک کنند تا احساسات خود را دوباره ارزیابی کنید و رویدادهای چند روز گذشته را تکرار کنید.

در این دوره از تأمل، ممکن است تصمیم بگیرید که علیرغم خلق و خوی سابق ، حق با همسرتان بود. شما می خواهید به رابطه برگردید، اما او هنوز در مرحله سرد و یخزده رابطه قرار دارد. چگونه بعد از مشاجره یخ رابطه را بشکنید؟

یک متن زیبا

صداقت همیشه پیروز است. اگر نمی دانید چه بگویید، فقط همه چیز را به او بگویید. یک متن زیبا بنویسید که چقدر دلتنگش هستید، می خواهید او را برگردانید و نمی توانید از فکر کردن به او دست بردارید. به یاد داشته باشید اضافه کنید که شما آماده انجام کارهایی برای جبران هستید.

محیط متفاوت

شاید چیزی که هر دو شما به آن نیاز دارید، زمان جدایی نیست، بلکه زمان با هم بودن در محیطی متفاوت است. با این حال، از آنجا که محیط های جدید می تواند باعث ایجاد تنش شود، یک مکان نسبتا آشنا را امتحان کنید. برای مثال، اگر قبلاً پیاده‌ روی می کردید ، یک مکان پیاده‌ روی جدید را امتحان کنید.

صبحانه مورد علاقه اش را درست کنید

نمی توان دست کم گرفت که چگونه یک بحث می تواند یک روز، در موارد شدید، حتی هفته ها را خراب کند. می توانید با تهیه صبحانه آنها را جبران کنید. این نشانه آن است که شما آماده هستید تا شکاف رابطه را پر کنید. ممکن است با صبحانه گفتگو را شروع کنید، اما او را مجبور به صحبت نکنید.

میان وعده مورد علاقه

ارسال یک بسته جذابیت خود را دارد. زمانی که نزدیک و مجاور هم نیستید، احساس خوبی را بیان می کند و باعث می شود همسرتان تمام روز به شما فکر کند. فراموش نکنید یک یادداشت زیبا اضافه کنید که بیانگر احساس شما در آن لحظه باشد.برای ورود به صفحه ی اینستاگرام کلیک کنید.تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن