زوج و خانوادهسلامت جنسی

4 روش رضایت در رابطه زناشویی / سرگردانی جنسی را پایان دهید

در رابطه جنسی به دنبال چه نکات و مواردی باید بود و چگونه می توان به رضایت جنسی رسید . متخصصان می گویند در ارتباط زناشویی تان بمانید و تجربه زناشویی تان را قضاوت نکنید. قبل از هر چیز، رابطه جنسی خوب به معنای حضور است.مهم این است که خود را قضاوت نکنید، بلکه باید پذیرش را تمرین کنید.

به گزارش خبرنگار خط سلامت در طول رابطه جنسی، ذهن فرد ممکن است به حالت تماشاگر و سرگردان برود یا خودآگاه باشد.به نکات زیر توجه کنید تا زندگی زوجی تان به آرامش برسد.

خود را قضاوت نکنید

خودپذیری را تمرین کنید. یاد بگیرید خود را دقیقاً همانطور که هستید دوست داشته باشید. این یکی از بزرگترین درس ها در روابط است که منجر به پایداری می شود. بیاموزید که در نیاز جنسی هم اثر انگشت دارید پس خود را همانگونه و به هر صورت و هر چه که باشد قبول کنید با این پذیرش از اضطراب و روی آوردن به روابط خارج زناشویی دور می مانید. تفاوت بین میل خود به خودی و نیاز را و اینکه در کجای منحنی میل قرار دارید ، بیاموزید .

صبور باشید

در رابطه جنسی خوب آنچه که باید محور قرار بگیرد تجربه مهربانی و صمیمیت است پس به دنبال یک ایده غیر واقعی که اغلب در فیلم های پورن می بینید نباشید.

  ارتباط چشمی را از یاد نبرید

اغلب بهترین راه برای برقراری ارتباط فراتر از کلمات است. افرادی که به تازگی عاشق شده اند زمان زیادی را صرف خیره شدن به هم می کنند. بیاموزید که چگونه از استرس و تقویت ارتباط استفاده کنید. در عشق وارد حباب «قلبی» می‌شویم. رابطه جنسی خوب، رابطه جنسی مرتبط است.

فوران احساسات را بپذیرید

به دلیل ترکیب محرک‌های عاطفی و فیزیکی ، هر نوع تجربه یا فعالیت جنسی توانایی تحریک انواع احساسات را دارد. یکی از مهمترین درس ها برای رابطه جنسی خوب این است که بیاموزیم چگونه احساسات خود، احساسات دیگران و احساسات خود را در مورد احساسات دیگران به طور کامل بپذیریم. وقتی یاد بگیریم به سادگی احساسات را همان‌طور که هستند بپذیریم، ذهن، بدن و روح ما را احیا خواهد شد و به جای سرگردانی در میان روابط مختلف آرام خواهید شد.

رضایت جنسی و لذت یک ضرورت برای داشتن مغز عاطفی متعادل و رفاه کلی ما است. برای بهره مندی از مزایای آن، طرز فکرتان را نسبت به  لذت تغییر دهید.برای ورود به صفحه ی اینستاگرام کلیک کنید.تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است. 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن