روانشناسی فردینوتیفیکیشن

راز و رمز شناسایی لبخندهای ساختگی / از این به بعد متوجه خواهید شد پشت هر لبخندی چه معنایی وجود دارد

خط سلامت: لبخند واقعی چیزی بیش از حرکت دادن لب ها است، لبخند از مدارهای عاطفی مغز شروع می شود.

به گزارش خط سلامت یک لبخند واقعی از احساس شادی ناشی می شود و این لبخند واقعی احساس بهتری را منتقل می کند.

لبخند ساختگی

برای لبخند زدن تمرکز روی دهان خود را متوقف کنید و به دنبال شادی واقعی باشید.

آیا تا به حال وقتی به خودتان در عکس نگاه کردید به خود گفتید: “لبخند من همیشه ساختگی به نظر می رسد”؟

به خاطر داشتن یک لبخند ساختگی از دست خود عصبانی نشوید. لبخندهایی واقعی هستند که از احساس شادی ناشی می شود. بارزترین شکل لبخند این است که گوشه های دهان شما به سمت بالا چرخیده، همچنین باعث می شود که مغز عضله خاصی را در اطراف چشم منقبض کند که باعث چروک شدن لبه های چشم می شود.به این فرایند، لبخندهای دوشن می گویند.

ماسک و لبخند

جالب است بدانید که صورت ما (در واقع مغز ما) با استفاده از ماسک سازگار شده است و وقتی دهان ما پوشیده است، عضلات چشم بیشتر درگیر می شوند تا لبخندهایمان را بهتر نشان دهیم.

لبخندهای غیر دوشن لبخندی به سادگی حرکات دهان شما هستند. چشم ها درگیر نمی شوند ما اغلب از روی ادب این کار را انجام می دهیم یا وقتی کسی از ما عکس می گیرد و می گوید “لبخند بزن” یا “بگو پنیر” ، اما با وجود اینکه چین و چروک دور چشم بخشی از یک لبخند طبیعی است، برخی از افراد ظاهر این چین و چروک ها را دوست ندارند و تصمیم می گیرند با تزریق بوتاکس برای فلج کردن ماهیچه های خاص صورت، آنها را از بین ببرند.

لبخندهای واقعی

لبخندهای واقعی را جذاب تر هستند. سعی کنید به دنبال شادی یا شوخ طبعی واقعی در موقعیت باشید.

خود را مجبور به لبخند نکنید. به خود اجازه دهید که لبخند واقعی بزنید. به تفریح با افرادی که با آنها هستید یا رویدادی که در آن هستید فکر کنید. به عکاس بخندید که با دوربین عکاسی می کند.

تغییر احساسات، مغز را تغییر می دهد. وقتی احساسات واقعی باشند لبخند ساختگی نخواهد بود.برای ورود به صفحه ی اینستاگرام کلیک کنید.تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن