روانشناسی فردیعشق و خیانت

تنها نسخه برای عشق یک طرفه

عشق یک طرفه به کجا می رسد ؟ آیا باید آن را پایان داد یا باید امیدوار بود و آن را ادامه داد؟  دلایل زیادی وجود دارد که فرد از عشق یک طرفه خسته می شود و تصمیم می گیرد به یک رابطه ی یک طرفه پایان دهد.

به گزارش خبرنگار خط سلامت برای پایان دادن به  عشق یک طرفه به نکات زیر توجه کرده و آنها را امتحان کنید

فاصله را حفظ کنید

تمام ارتباطات احتمالی خود را با فرد مورد علاقه‌تان، به خصوص اگر روزانه در مکان‌هایی مانند اداره، دانشگاه و … او را ملاقات می‌کنید، قطع کنید. هرچه زمان بیشتری را با وی سپری کنید، خاطره‌هایی برای یادآوری در طول زندگی ایجاد می‌کند که به شما آسیب می‌زند. بنابراین سعی کنید فاصله بگیرید.

علاقمندی های خود را دنبال کنید

یادتان باشد او همه‌ زندگی شما نیست. به اشتیاق‌ها، سرگرمی‌ها و علایق خود توجه کنید  و برای انجام آن ها متمرکز شوید. آنها به شما کمک می‌کنند تا به اهداف خود برسید.

شاید شما عشق یک طرفه شخص دیگری باشید

اگر شما شخصی را یک طرفه دوست دارید، فراموش نکنید که ممکن است شخصی دیگری وجود داشته باشد که شما را یک طرفه دوست داشته باشد. شروع به فکر کردن در مورد عشقی کنید که دیگران نسبت به شما احساس می‌کنند.

برای زندگی یک فرصت دوباره به خود دهید

زندگی خود را وقف خاطرات عشق ناموفق‌تان نکنید و با این احساس درجا نزنید. آغوش خود را برای زندگی دوباره باز و سعی کنید تجربیات جدید را بپذیرید. به خود یک فرصت دهید. شاید کسی را پیدا کنید که برای شما بسیار مهم باشد و شما را بسیار دوست داشته باشد.

بپذیرید عشق شما سهم فرد دیگری است

اگر کسی را  دوست دارید، درحالی که آن فرد در یک رابطه عاطفی دیگر قرار دارد، بهترین گزینه، خلاص شدن از شر این دوست داشتن است. هیچ راهی و دلیلی برای صبر کردن شما باقی نمی‌ماند. بپذیرید که او مال شما نیست و آنها دارای زندگی دیگری هستند.برای ورود به صفحه ی اینستاگرام کلیک کنید.تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن