روانشناسی فردینوتیفیکیشن

تعطیلات را با این ایده ها جذاب کنید

دفترچه تلفن تان را که ورق میزنید در مجموع شماره تلفن چند دوست خود را در آن یادداشت کرده‌اید؟ آیا احساس می‌کنید تعداد دوستان کمی دارید و یا اینکه فردی تنها هستید؟

نخستین قدم این است که بتوانی چند دوست تازه پیدا کنی. دوستانی که از بودن در کنارشان احساس خوبی داشته باشی. یک دوست خوب ویژگی‌های زیادی دارد. همفکری و هم هدف بودن از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که در انتخاب یک دوست  به تو کمک می‌کند بنابراین چنانچه در مدرسه یا محله با فردی همسن و سال خودت رو به رو شدی که مثل هم فکر می‌کردید و خصوصیات رفتاری تقریبا یکسانی داشتید بهتر است  تمام توان و انرژی خود را برای ایجاد دوستی با او به کار بگیری.

هم کلامی و صحبت، نخستین گامی است که باید برای آغاز یک رابطه‌ی دوستی برداشته شود. پس از آشنایی و صحبت‌های نخست قرار برای انجام فعالیت ورزشی بگذارید. برنامه‌های ورزشی به خصوص در فصل تابستان روش خوبی برای تحکیم روابط دوستانه است. از والدین خود اجازه گرفته سپس دو بلیط استخر تهیه کنید و یکی از آنها را به دوست خود هدیه دهید به این ترتیب او متوجه محبت شما شده و علاوه بر پذیرش پیشنهادتان سعی می‌کند ارتباط دوستانه قوی‌تری را با شما داشته باشد. در طول روزهای تعطیلی مدارس هرگز از دوست تان بی‌خبر نمانید و با ثبت نام در کلاس‌های ورزشی، این رابطه‌ی زیبا را ادامه دهید.

اگر به سفر رفته‌اید هدیه‌ی کوچک برایش تهیه کنید حتی می‌توانید از آنچه در گردش های خانوادگی در جنگل، کنار دریا و…  پیدا می‌کنید مثل گوش ماهی، سنگ‌های رنگی و…  برای او مجموعه‌ای تهیه کرده و هدیه دهید.برای ورود به صفحه ی اینستاگرام کلیک کنید.تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن