روانشناسی فردی

روانشناسی رنگ / روانشناسی دومین رنگ پرطرفدار را بشناسید

 رنگ ها می توانند بر احساس و رفتار افراد تأثیر بگذارند.  رنگ قهوه ای  مانند یک رنگ خاکی جامد احساس می شود ، اما گاهی اوقات ممکن است خسته کننده و کسل کننده به نظر برسد. رنگ قهوه ای  روشن مانند بژ اغلب به عنوان رنگ خنثی در طراحی و مد استفاده می شود.

 روانشناسی رنگ قهوه ای

به گزارش مینو کیا از خط سلامت،در روانشناسی رنگ قهوه ای باید به نکات زیر توجه شود.

  • رنگ قهوه ای  یک رنگ طبیعی است که حس قدرت و اطمینان را برمی انگیزد. رنگ قهوه ای  اغلب شبیه زمین کاملاً جامد دیده می شود.
  • رنگ قهوه ای می تواند احساس تنهایی ، غم و انزوا ایجاد کند. در مقادیر زیاد می تواند وسیع، خشن و خالی به نظر برسد مانند یک بیابان عظیم و خالی از زندگی.
  • رنگ قهوه ای  احساس گرما ، راحتی و امنیت را به ذهن متبادر می کند. اغلب به صورت طبیعی، خاکی و معمولی توصیف می شود ، اما رنگ قهوه ای می تواند پیچیده باشد.
  • رنگ قهوه ای با احساسات منفی بیشتری همراه است.

یک اولویت برای رنگ قهوه ای

در حالی که کلیاتی وجود دارد که ما می توانیم در مورد رنگ ها و آنچه مردم با آنها ارتباط برقرار می کنند وجود داشته باشد ، اما رنگ ها و علاقه ما به آنها ارتباط زیادی با شخصیت ، تربیت ، محیط و تجربیات ما دارد.

با این حال ، وقتی صحبت از لباس می شود ، از بین 18 رنگ، رنگ قهوه ای  به عنوان پنجمین رنگ مورد علاقه انتخاب شد، رنگ قهوه ای  انتخاب دوم برای زنان و مردان برای اتاق نشیمن و چهارمین انتخاب برای اتاق خواب شان بود. برای ورود به صفحه ی اینستاگرام کلیک کنید.

تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع بلامانع است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن