عشق و خیانت

10 راه تجربه عشق

خط سلامت : راهکارهای تجربه کردن صمیمیت و عشق هر از گاهی از سوی متخصصان حوزه ی روان شناسی ارائه می شود.

قرار است از امروز هر روز 10 راه را با هم به اشتراک بگذاریم.

به گزارش خط سلامت راهکارهای تجربه صمیمیت و عشق، نه تنها تاثیری بر زندگی دو نفره دارند، بلکه موجب می شود، افراد به صورت فردی نیز تجربه ی بهتری از موقعیت ها و شرایط داشته باشند.

گام اول: خوردن غذا کنار یکدیگر مهم است ولی مهم تر از آن این است که تلویزیون را خاموش کرده و تمام توجه تان به خودتان باشد.

گام دوم: آخرین باری که به هم گفته اید یکدیگر را دوست دارین چه زمانی بوده است؟ یادآوری و تکرار دوست دارم، رابطه را تقویت می کند.

گام سوم: مشورت کردن با یکدیگر را فراموش نکنید. تصمیم های یک نفره را کنار بگذارید.

گام چهارم: خیانت نکنید. خیانت به هر فکر، رفتار و عملی گفته می شود که افراد نمی توانند آن را به همسرشان بیان کنند. خیانت عشق و صمیمیت را کم رنگ می کند.

گام پنجم: در سختی ها همسر تان را تنها نگذارید. به یکدیگر تکیه کنید و شانه های تان را تکیه گاه محکمی برای او قرار دهید. با این گام عشق و صمیمیت را پر رنگ کنید.

گام ششم: با دیدن ظاهر زندگی دیگران تصور نکنید که در انتخاب همسر تان اشتباه کرده و کلاه بر سر تان رفته است. باور کنید که همسر تان بهترین است زیرا هر فردی ایراد و اشکالاتی دارد و خود شما هم بی عیب و نقص نیستید.

گام هفتم: سالروز تولد هر فردی برایش مهم است. این روز زندگی همسر تان را فراموش نکرده و نخستین کسی باشید که این روز را به او تبریک می گوید.

گام هشتم: از او کینه ای به دل نگیرید. رنجش ها را در گوشه ی ذهن تان تلنبار نکنید با این کار به خود تان و رابطه تان صدمه ای وارد نخواهید کرد.

گام نهم: اصراری برای این که در مورد همه ی اتفاقات کاری روزانه اش صحبت کند، نداشته باشید.

گام دهم: اگر همسر تان نسبت به کاری و رفتاری حساسیت زیادی نشان می دهد سعی کنید حساسیت ها را با گفت و گو کم کنید.برای ورود به صفحه ی اینستاگرام کلیک کنید.تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن