سلامت جنسینوتیفیکیشن

بلای فیلم های پورن بر سلامت جنسی و روحی

خط سلامت: تماشای فیلم های پورن نه تنها کمکی به برطرف کردن مشکلات جنسی و سلامت جنسی نمی کند، بلکه مشکلات عمیق تری را در فرد به وجود می آورد که بر طرف کردن آن ها دشوار خواهد بود.

به گزارش خط سلامت برای رها شدن از بند این مشکلات نخستین گام آن است که فرد تماشای فیلم پورن را متوقف می کند.

استرس ها را کم کنید

استرس ها باعث می شوند که افراد به عنوان راه چاره خود را به تماشای فیلم پورن مشغول کند. اگر از این نکته ی روان شناسانه آگاهی نداشتید و حالا از آن مطلع شدید، بدانید بین دیدن فیلم پورن و استرس رابطه است. بنابراین زمان هایی که استرس داشته و مضطرب هستید، به فکر کاهش دادن استرس باشید زیرا تماشای فیلم پورن مساله ای را برای شما حل نخواهد کرد.

فکر های نادرست جنسی

افکار نادرست در مورد بدن خود، در پاره ای از موارد باعث خود ارضایی است. در ذهن این افراد، افکاری مانند نداشتن جاذبه جسمی وجود دارد به این علت آن ها از اعتماد به نفس کمتری برخوردار بوده و فکر می کنند امکان برقراری ارتباط با دیگران را ندارند به این علت دچار استرس می شوند و یا استرسی را که دارند با این افکار منفی تشدید می کنند. بنابراین برداشتن اولین قدم در دست خود شماست. افکار منفی را از خود دور کنید. شما هم مانند همه ی افراد ویژگی های مثبتی دارید که به دنبال رفتار درست تان با دیگران شناخته می شوید.

خود را دوست داشته باشید

اگر باور کنید که افراد با هم تفاوت دارند و همه ی آدم ها در هیچ زمینه ای شبیه به هم نیستند، آن وقت با عمق بیشتری به زندگی نگاه خواهید کرد و تفاوت ها دیگر آزار دهنده نخواهد بود. به گزارش خط سلامت زمانی که نتوانید باور های تان را تغییر دهید، آسیب می بینید زیرا در دام مقایسه افتاده اید. حالا با این تفکر خودتان را رصد کنید. روی کاغذی ویژگی های مثبتی را که دارید بنویسید. پس از تکرار این کار باور خواهید کرد که چقدر دوست داشتنی و ارزشمند هستید.برای ورود به صفحه ی اینستاگرام کلیک کنید.تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن