زوج و خانوادهنوتیفیکیشن

تکنیک دستیابی به رابطه ی جنسی عالی

بجای خیانت مهارت های جنسی تان را زیاد کنید

خط سلامت: رابطه ی جنسی عالی چیزی نیست که بخواهید حتما آن را در فرد دیگری به جز همسرتان تجربه کنید.

روان شناسان در پژوهش های صورت گرفته به این نتیجه رسیده اند که تمام همسران اگر بخواهند می توانند با تغییراتی در ذهن و روش خود رابطه ی جنسی عالی را تجربه کنند.

روان شناسان 7نکته را برای داشتن یک رابطه ی جنسی عالی خاطر نشان کرده اند.

لحظه ی حال را تجربه کنید

به گزارش خط سلامت، زن و شوهرها باید سعی کنند گه در زمان رابطه ی جنسی هردو در لحظه قرار داشته باشند، تا بتوانند رابطه ی جنسی عالی را در کنار هم تجربه کنند.

یکی شدن

یک رابطه ی جنسی عالی یعنی اینکه هردو زوج تصمیم بگیرند که تنها در رابطه ی جنسی لذت ها و خواسته های خود را دنبال نکنند ، بلکه به خواسته های همسر خود نیز توجه داشته باشند.

صمیمیت

صمیمیت یکی از اصول مهمی است که در رابطه ی جنسی عالی وجود دارد. زوجینی که با هم صمیمی هستند، نیاز جنسی خود را در اولویت رابطه ی جنسی و عاطفی خود قرار نخواهند داد و اگر گاهی تجارب جنسی نه چندان دل پسندشان را داشته باشند ، خرده گیری نخواهند کرد.

خجالت ممنوع

گروهی از زن و شوهرها بخصوص زنان و دختران در رابطه ی جنسی از اینکه نیاز خود را کامل مطرح کنند خجالت می کشند. اگر می خواهید رابطه ی جنسی عالی را تجربه کنید بهتر است تفکرتان را در این مورد عوض کنید. مهار کردن نیازتان ، رابطه را سرد می کند.

خوشحال باشید

در رابطه ی جنسی به رضایت و خوشحالی برسید . از اینکه همسری دارید که در کنار او می توانید صمیمیت و عشق را تجربه کنید ، خوشحال باشید. به یاد داشته باشید خیلی از افراد این امکان را که شما دارید، ندارند، پس به جای بهانه گیری و عیب جویی، زندگی جنسی را شادمانه دنبال کنید.

کشف دنیای مقابل

نیازها و افکار هیچ همسری دقیقا مثقل هم نیست. پس به سلایق و نیازهای همسرتان به دیده ی عیب جویانه نگاه نکنید، دنیای شما و او متفاوت است. بدانید که هنگام کشف این دنیا سرشار از شادمانی خواهید شد.

هنر همسر بودن

به گزارش خط سلامت همسر بودن هنری است که هرکسی ندارد. صرفا به این بهانه که ازدواج کرده اید، نمی تواند بیانگر آن باشد که مهارت همسری را می دانید. در یک رابطه ی جنسی عالی و هنر همسر بودن جسم اهمیت کمتری از دنیای ذهنی دارد.برای ورود به صفحه ی اینستاگرام کلیک کنید.تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن