سلامت جنسینوتیفیکیشن

زمان مناسب رابطه جنسی

متخصصان می گویند بهتر است در زمان های خاصی، رابطه  جنسی برقرار شود.

اگرچه باور عموم در این است که رابطه جنسی زمان مخصوص ندارد، ولی متخصصان می گویند بهتر است در زمان های خاصی، رابطه  جنسی برقرار شود.

فواید رابطه ی جنسی

به گزارش خبرنگار خط سلامت پس از رابطه جنسی همسران احساس خوشایند ، کاهش استرس و رهایی و لذت را تجربه می کنند. معمولا زوج هایی که رابطه  جنسی کمتری را دارند از میزان استرس بیشتر، تپش قلب، تب، سرگیجه و احساس سنگینی رنج می برند.

زمان های نامناسب رابطه ی جنسی

به گزارش خط سلامت متخصصان رابطه جنسی بعد از ورزش کردن، بعد از حمام کردن و یک فعالیت سنگین را توصیه نمی کنند.

متخصصان یکی دیگر از زمان های نادرست رابطه جنسی را زمانی می دانند که فرد به شدت گرسنه است.

علائم هشدار دهنده

به گزارش خط سلامت متخصصان سلامت جنسی می گویند رابطه جنسی گاهی به بدن افراد زیان می زند. گاهی افراد احساس لرز و سرما و یا لرزش دارند، ادامه دادن رابطه  جنسی فشار مضاعفی را به بدن آن ها وارد می کند و بهتر است که رابطه جنسی متوقف شود.

یکی دیگر از زمان هایی که بهتر است رابطه جنسی را ادامه نداد زمانی است که فرد احساس شدید درد داشته و در این مساله ناراحتی شدیدی را تجربه می کند.

مشاوره کنید

اگر علائم هشدار دهنده را در طول مدت رابطه جنسی تان زیاد تجربه می کنید، بهتر است با یک متخصص در حوزه ی سلامت جنسی مشاوره کنید تا بررسی های لازم در این زمینه به عمل آید.برای ورود به صفحه ی اینستاگرام کلیک کنید.تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن