دسته‌بندی نشده

رابطه جنسی/یک نکته جنسی که همیشه نیاز دارید

رابطه جنسی را با یک نکته برای همیشه بیمه کنید و یک نکته جنسی را بخاطر بسپارید در مورد خواسته های خود ، آنچه نمی خواهید ، سابقه جنسی و احساساتی که در مورد رابطه جنسی دارید با همسرتان صحبت کنید.

به گزارش نازنین صدر از خط سلامت ، رابطه جنسی همسران موجب ایجاد آرامش و لذت بین آنها خواهد شد و صحبت در مورد رابطه جنسی برای همسران ایجاد هیجان خواهد کرد.

 

رابطه جنسی

رابطه جنسی یک فرآیند شفاف است که خواسته های جنسی هر فرد را به شریک زندگی اش نشان می دهد. این ارتباط شامل صحبت در مورد تجربیات جنسی گذشته ، خواسته های جنسی فعلی و آرزوهای جنسی در آینده است. اگر چه صحبت در مورد رابطه جنسی به نظر ساده می رسد ولی به دلایل زیادی مانند شرم و خجالت ، ترس از قضاوت و … بسیاری از افراد نمی توانند با شریک زندگی شان در این مورد صحبت کنند

چگونه شروع  به صحبت  کنید؟

ابتدا همه فرضیات را کنار بگذارید در مرحله بعد به خصوص اگر نگران  هستید یا در یک رابطه جنسی طولانی مدت اید و از بیان آن چه در رابطه جنسی خوشحال تان می کند احساس ناراحتی می کنید بسیار ساده بیان کنید که می خواهید در مورد رابطه جنسی تان صریح صحبت کنید این کار زمینه را برای گفت و گو در مورد صحبت فراهم می کند.صحبت را با گفتن اینکه از همسرتان چه می خواهید و چه چیزهایی در گذشته شما را راضی کرده اند شروع کنید. تکنیک های جنسی کتاب ها موثر نیستند بلکه در رابطه جنسی  دو همسر باید یاد بگیرید چگونه با هم رفتار کنند.

مزایای این نکته جنسی

در پژوهش روی 116 زوج آن ها خاطر نشان کردند گفت و گو  در مورد رابطه جنسی از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا برای مثال همسران به دیدگاههای هم آشنا می شوند ، آنچه را که مورد توجه همسرشان نیست کنار می گذارند،ارگاسم در آنان بیشتر می شود ،رفاه روانی و جنسی در رابطه جنسی بیشتر می شود،صمیمیت بیشتری بین همسران برقرار می شود،رابطه همسران پایدارتر خواهد شد و…. دامنه کامل مزایای عنوان شده اعم از ذهنی و جسمی بیشتر است باید توجه داشت زبان و ارتباط کلامی در خط مقدم تعاملات اجتماعی قرار دارد .برای ورود به صفحه ی اینستاگرام کلیک کنید.

تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع بلامانع است.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن