روانشناسی فردی

افسردگی را ضربه فنی کنید

: اگر عادات تان را بررسی کنید و زی کارهایی که دائم تکرار می کنید یک خط قرمز بکشید ، افسردگی را غافلگیر کرده اید.

خط سلامت: نازنین مرادی : تکرار کردن هر کاری و به عادت تبدیل شدن، اثرات مخربی را برجای می گذارد.

خمودگی ها چطور می آیند

به گزارش خط سلامت تکرارها باعث می شوند که افراد دچار خمودگی شوند و این خمودگی ها در اصل سرآغاز سوق دادن افراد به سمت افسردگی است.

چرخه ی تکرار

به گزارش گروه ترجمه ی خط سلامت زمانی که افراد خود را درگیر یک محور و تکرار یک کار می کنند در واقع بدون آنکه بدانند در حال فرار کردن از چیزهایی هستند که ناراحت شان می کند، افتادن در دام چرخه های تکرار پیامدهای مثبت روانی برای افراد ندارند. افسردگی سرآغاز این تکرارهای خموده کننده است.

پاییز را رنگی کنید

سبک زندگی افراد در پاییز به نوعی با تکرار عجین می شود. کار، خانه، استراحت ،تلویزیون و پرخوری های شبانه. اگر دقت کنید همه و همه در واقع نشانه های تکراری بودن را به افراد گوشزد می کنند.

بهتر است زندگی را به گونه ای دیگر سپری کنید، اگر به دلیل شرایط موجود و کرونا ناچارید که مدتی را برای حفظ سلامت تان به گونه ای متفاوت زندگی کنید، نقشه ی متفاوتی را برای این ایام بچینید. از ابتکار و خلاقیت هایی که دارید در این روزها بیشتر بهره مند شوید.

تغییر

تغییر ایجاد کردن یکی از راه های مقابله با افسردگی است. اگر در هر کاری که انجام می دهید راهی برای خارج شدن از تکرار ایجاد کنید، در واقع به ذهن و روح تان انرژی بخشیده اید.برای ورود به صفحه ی اینستاگرام کلیک کنید.

تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع بلامانع است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن