تغذیه و ورزشسلامت جنسی

افزایش میل جنسی با 4 ماده ی غذایی پاییزی

استرس موجب کاهش میل جنسی می شود. با برخی از مواد غذایی می توان میل جنسی را افزایش داده و رابطه ی جنسی را متعادل ساخت.

خط سلامت: نازنین صدر: برخی از مواد غذایی باعث افزایش میل جنسی هستند. استفاده از این مواد غذایی باعث می شود که قدرت باروری نیز در افراد بالا رفته و تقویت شود.

به گزارش خط سلامت رابطه ی جنسی یکی از مواردی است که ذهن بسیاری از افراد را در جوانی مشغول می کند و باعث می شود تا در پی آن باشند که میل جنسی شان را بهبود دهند.

روانشناسان یکی از قاتلان میل جنسی را استرس ذکر کرده اند، از آن جا که در زندگی ماشینی امروزه استرس بیشتر شده است. شناخت لیستی از مواد غذایی که میل جنسی را بهبود ببخشد به افراد کمک می کند که شادی را به زندگی خود هدیه کنند.

در زیر لیستی از مواد غذایی که باعث افزایش میل جنسی و بهبود رابطه ی جنسی  می شود، اشاره می کنیم.

انار

به گزارش گروه ترجمه ی خط سلامت انار در طول تاریخ به عنوان نماد باروری و تقویت میل جنسی شناخته و معرفی شده است.

متخصصان می گویند نوشیدن آب انار باعث ارتقاء روحیه شده و حریان خون را در بدن تقویت می کند با تقویت جریان خون سطح توسترون بالا خواهد رفت و فرد میل جنسی بیشتری برای داشتن رابطه ی جنسی خواهد داشت.

شکلات

به گزارش خط سلامت شکلات هدیه ی عاشقان از ایام دور بوده است. شکلات با افزایش دادن سروتونین باعث احساس شادمانیو خوشبختی می شود. تقویت روحیه با مصرف شکلات و کاهش افسردگی باعث می شود که افراد میل جنسی بیشتری را احساس کنند و انگیزه شان برای برقراری رابطه ی جنسی بالاتر رود. فنیل اتیل آمینی که در شکلات به میزان زیادی وجود دارد، یک ماده ی شیمیایی است که در عشق و زمان شهوت و میل جنسی ترشح می شود.

اسفناج

تا پیش از خواندن این مطلب هرگز تصور نمی کردید که اسفناج یک سبزی افزایش دهنده ی میل جنسی باشد. این سبزی مفید غنی از منیزیم است و منیزیم ماده ی معدنی است که توسترون را افزایش می دهد. اسفناج هم چنین با داشتن آهن نه تنها باعث افزایش میل جنسی، بر انگیختگی، ارگاسم و رضایت جنسی می شود، بلکه کاهش افسردگی را به دنبال خواهد آورد.

ماکا

ماکا گیاهی است که در کوه های پرو می روید. به گزارش خط سلامت این گیاه قرن ها است که در این کشور و برخی کشور های دیگر برای تقویت باروری شناخته شده است. تحقیقات اخیر نشان می دهد که ریشه ی ماکا میل جنسی را بهبود می بخشد و مواد موجود در آن باعث افزایش تعداد اسپرم و ارتقاء عملکرد جنسی خاهد بود. برای ورود به صفحه ی اینستاگرام کلیک کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن