سلامت جنسی

اشتباهات مردان در رابطه ی جنسی

شیوه ی درست بر قراری رابطه ی جنسی از سوی مردان رابطه ی زوجی را گرم و صمیمی می کند.این نکات را به اختصار بخوانید.

خط سلامت: ازدواج و تشکیل خانواده ی سالم ارتباط تنگاتنگی با رابطه ی جنسی دارد. اگر زوج بتوانند رابطه ی جنسی را به درستی با هم برقرار کنند و آموزش لازم را در این زمینه ببینند، ارتباط مستحکمی بین آنان بر قرار خواهد شد.

به گزارش خط سلامت از آنجا که آموزش و آگاهی لازم قبل از برقراری رابطه ی جنسی به زوج ها داده نمی شود، آنان نمی توانند دیدگاه درستی در این خصوص داشته باشند و در نتیجه پس از مدتی فاصله های عمیق میان آن ها ایجاد خواهد شد.

اشتباهات مردانه در رابطه ی جنسی

به گزارش خط سلامت مردان معمولا در رابطه ی جنسی چند محور مهم را مورد توجه قرار نمی دهند. در رابطه ی جنسی مردان معمولا به لطافت همسران خود توجهی نداشته و به جای توجه به عواطف زنانه به نیاز خود توجه زیادی کرده و در نتیجه نمی توانند رضایت را در همسر خود بوجود آورند. معمولا سردی هایی که در رابطه زناشویی ایجاد می شود، از این مساله نشات می گیرد.

اولویت بندی نادرست

خط سلامت: به گفته ی متخصصان در دوره ای از زندگی زوج ها دیده می شود که زوج ها به علت درگیر شدن به مسولیت های فرزند پروری به رابطه ی جنسی بی توجه شده و یا آن را از روی اجبار و یا به عنوان انجام وظیفه نگاه می کنند. در حالیکه زمانیکه مسولیت های والدینی اضافه می شود، زوج باید توجه بیشتری را به خود و رابطه شان معطوف کنند تا احساس فرسودگی و خستگی زندگی و مسولیت های جدید، به آنان انرژی بیشتری ببخشد.

زمان بندی درست

به گزارش خط سلامت مردان گاهی در رابطه ی جنسی با دستپاچگی زیاد و یا اعمال فشار زمانی رابطه شان را درخواست می کنند و این در حالی است که همسران به دلایل متفاوت آمادگی لازم را برای آن ندارند. دلخوری هایی که بین زوج ایجاد می شود، آنان را از هم دور می کند و به سردی رابطه می انجامد. در ذهن همسران این مردان معمولا این تفکر وجود دارد که او برای من هیچ ارزشی قایل نیست و فقط خودش را می بیند.

بنابراین داشتن یک زمان بندی مناسب که هردئ زوج بر آن توافق دارند به یک دیدگاه خودخواهانه و فردی ارجحیت دارند، که مردان بهتر است به آن توجه بیشتری داشته باشند.برای ورود به صفحه ی اینستاگرام کلیک کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن