روانشناسی فردینوتیفیکیشن

ویژگی های روانی شخصیت رنگ آبی را بشناسید / روانشناسی شخصیت با رنگ – بخش دوم

خط سلامت : شخصیت رنگ آبی در دنیای دیگری سیر می کند پس بی جهت وارد جنگ شخصیت رنگ آبی و شخصیت رنگ قرمز نشوید .

به گزارش خط سلامت در واقع رنگ هایی که انتخاب می کنید در مورد حالات جسمی ، روحی و عاطفی می گویند. رنگ هایی که دوست ندارید، درباره نقاط ضعف و آسیب پذیری شما بیانگر نکاتی هستند.اغلب تمایل به انتخاب رنگ های خاص رنگ های شخصیتی شما هستند.علاوه بر این تصور می شود تغییر رنگ مورد علاقه در افراد با تغییر شرایط زندگی ایجاد می شود. مطابق این تئوری ، ترجیح رنگ جدید در توسعه کیفیت های جدید لازم برای مقابله با شرایط جدید کمک کننده است.

شخصیت رنگ آبی

رنگ آبی نشانگر تمایل به داشتن یک مجموعه ثابت از اصول و تمایل به زندگی طبق این اصول است. شخصیت رنگ آبی یک نوع شخصیت صلح آمیز را نشان می دهد. شخصیت رنگ آبی فردی محافظه کار و قابل اعتماد است، به دیگران اعتماد دارد اگرچه در ابتدا بسیار محتاط است.

شخصیت رنگ آبی اهل فکر

شخصیت رنگ آبی قبل از صحبت کردن و عمل کردن فکر می کند و همه چیز را با سرعت مناسب و در زمان خود انجام می دهد. برای پردازش و به اشتراک گذاشتن احساسات خود حسابی فکر می کند.

شخصیت رنگ آبی و صداقت

شخصیت رنگ آبی اصیل و صادق بوده و مسئولیت های خود را جدی می گیرد.

شخصیت رنگ آبی و صلح جویی

رنگ آبی به معنای نیاز شدید به صلح و هارمونی در زندگی روزمره است . برای ورود به صفحه ی اینستاگرام کلیک کنید.تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است. 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن