روانشناسی فردینوتیفیکیشن

دو دلیلی که از رسیدن به موفقیت باز می مانید !

خط سلامت: یکی از راههای رسیدن به موفقیت خواندن زندگی نامه افراد موفق، نکته مهمی را در رابطه با رسیدن به دستاوردهای بزرگ نشان می دهد.

به گزارش خط سلامت اکثر افرادی که در زمینه های مختلف به پیروزی های بزرگ می رسند، یک ویژگی مشترک دارند؛ چنین افرادی پس از هر تجربه شکست، قوی تر از پیش برای رسیدن به موفقیت می جنگند.

رسیدن به موفقیت بدون مرز

تحقیقات اخیر نشان می دهد رسیدن به موفقیت ارتباط چندانی با توضیحات منطقی ندارد. این به این معنا است که اگر هدفی برای خود در نظر دارید که رسیدن به آن دشوار به نظر می رسد، به جای تمرکز روی سختی ها و پذیرفتن بی چون و چرای منفی نگری های ذهن، به طرف جلو گام بردارید و سعی کنید قدم به قدم به هدف خود نزدیک شوید.

مغزهای بزرگ و قلب های کوچک!

کارهای بسیار دشوار در این جهان توسط انسان های معمولی انجام شده است؛ اما اغلب دوراندیشی های فراوان ما را از حرکت به سمت اهداف بزرگ و در عین حال واقع بینانه باز می دارد.

انسان ها با قلب های کوچک و مغزهای بزرگ، معمولا پیش از آنکه به اهداف خود برسند از حرکت منصرف می شوند؛ این جمله که در یکی از کتاب های خودیاری معروف نقل شده به خوبی نشان می دهد چگونه فکر کردن افراطی به موانع احتمالی موجود در مسیر رسیدن به هدف، ممکن است فرد را از رسیدن به موفقیت باز دارد.

پیامدهایی برای اهداف

داشتن اهداف بزرگ و تلاش برای رسیدن به موفقیت به این معنا نیست که با انتخاب یک هدف غیر منطقی و غیر قابل دسترس که بیشتر جنبه فانتزی گرایی دارد؛ انرژی ذهنی و جسم خود را اتلاف کنید؛ بلکه به این معنا است که به تناسب علایق و امکانات شخصی، هدفی ویژه و قابل دسترسی برای زندگی خود انتخاب کنید.

برای اینکه بتوانید به اهداف بزرگ خود برسید در کنار منطقی بودن کمی کنجکاوی، بی تفاوتی نسبت به نظر منفی دیگران و استقامت را تمرین کنید.برای ورود به صفحه ی اینستاگرام کلیک کنید.تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن