روانشناسی فردینوتیفیکیشن

بیماری های پنهان در نداشتن نعوظ صبحگاهی

خط سلامت: اورولوژیست ها هشدار می دهند نداشتن نعوظ در صبح زود می تواند نشانه ای از اختلال نعوظ باشد.

به گزارش خط سلامت متخصصان بهداشت پزشکی می گویند نداشتن نعوظ صبح زود، به ویژه زمانی که این حالت ثابت می شود، می تواند نشانه ای از اختلال نعوظ باشد و خاطرنشان می کنند مردان باید نسبت به چنین علامتی هوشیار باشند.

نعوظ صبحگاهی

متخصصان اورولوژیست تاکید کردند در حالی که گاهی اوقات برای مردان طبیعی است که نعوظ صبحگاهی را مشاهده نکنند، زیرا ممکن است قبلاً در هنگام خواب رخ داده باشد، این حالت نباید در طول زمان ادامه یابد.

به گفته آنها، عدم وجود مداوم نعوظ در اوایل صبح نشانه ای از وضعیت عملکرد نعوظ مردان است.

اختلال نعوظ

اختلال نعوظ ناتوانی در ایجاد یا حفظ نعوظ به اندازه کافی برای داشتن رابطه جنسی است. برخی از مردان آن را در زمان استرس تجربه می کنند. با این حال، کارشناسان می گویند، موارد مکرر اختلال نعوظ می تواند نشانه ای از سایر مشکلات سلامتی باشد که نیاز به درمان دارند.

کهینده تیجانی، یکی از متخصصان و پروفسور جراحی، اظهار داشت مردان باید نگران باشند که عدم نعوظ صبحگاهی در زندگی جنسی آنها اختلال ایجاد کند.

تیجانی تاکید کرد: داشتن نعوظ صبح زود برای مردان الزامی نیست بلکه مهمترین چیز این است که نعوظ خوبی در حین فعالیت های جنسی داشته باشند.

با این حال، او ادامه داد از دست دادن نعوظ در اوایل صبح می‌تواند نشانه‌ای از مشکلات بالقوه در فعالیت‌های جنسی و حتی مشکلات سیستمیک مربوط به عروق خونی باشد.

تیجانی، اما اظهار داشت: هر مردی که این عدم نعوظ صبح زود را برای یک دوره ثابت مشاهده می کند، باید کمک بگیرد، به خصوص اگر هنگام فعالیت های زناشویی مشکل نعوظ داشته باشد.

وی افزود: اختلال نعوظ می تواند به عنوان علامتی برای بیماری های عروق کرونر قلب، دیس لیپیدمی، چاقی و حتی فشار خون بالا باشد.برای ورود به صفحه ی اینستاگرام کلیک کنید.تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن