مثبت اندیشینوتیفیکیشن

درمان بدون دارو اضطراب و افسردگی

خط سلامت: انجام اعمال محبت آمیز منجر به بهبود علائم برای کسانی که از اضطراب و افسردگی رنج می برند، می شود.

به گزارش خط سلامت تحقیقات جدید نشان می دهد افرادی که از علائم افسردگی یا اضطراب رنج می برند ممکن است با انجام کارهای خوب برای دیگران به بهبودی خود کمک کنند.

این مطالعه نشان داد انجام اعمال محبت آمیز منجر به بهبودهایی می شود که در دو روش درمانی دیگر که برای درمان افسردگی یا اضطراب استفاده می شوند، دیده نمی شود.

مهربانی و ارتباط اجتماعی

دیوید کرگ، از دانشگاه ایالتی اوهایو، گفت: مهربانی به افراد کمک می کرد بیشتر با دیگران ارتباط برقرار کنند. ارتباط اجتماعی یکی از اجزای زندگی است که به شدت با رفاه روانی مرتبط است. به نظر می رسد انجام اعمال محبت آمیز یکی از بهترین راه ها برای ارتقای این ارتباطات باشد.

این تحقیق همچنین نشان داد چرا انجام اعمال محبت آمیز به افراد کمک می کند ذهن خود را از علائم افسردگی و اضطراب دور کنند.

انجام کارهای خوب برای مردم و تمرکز بر نیازهای دیگران ممکن است به افراد مبتلا به افسردگی و اضطراب کمک کند تا احساس بهتری نسبت به خود داشته باشند.

این مطالعه شامل 122 نفر در مرکز اوهایو بود که علائم متوسط ​​تا شدید افسردگی، اضطراب و استرس داشتند.

یافته ها نشان داد شرکت کنندگان در هر سه گروه پس از 10 هفته مطالعه، افزایش رضایت از زندگی و کاهش علائم افسردگی و اضطراب را نشان دادند.

اعمال محبت آمیز و احساس بهتر

او گفت: اما اعمال محبت آمیز همچنان نسبت به فعالیت های اجتماعی و ارزیابی مجدد شناختی، با ایجاد احساس ارتباط بیشتر با افراد دیگر، که بخش مهمی از رفاه است، برتری دارد.

این مطالعه نشان داد انجام اعمال محبت آمیز منجر به بهبودهایی می شود که در دو روش درمانی دیگر که برای درمان افسردگی یا اضطراب استفاده می شوند، دیده نمی شود.برای ورود به صفحه ی اینستاگرام کلیک کنید.تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن