زوج و خانوادهنوتیفیکیشن

بچه ها در این سن متوجه می شوند بدقول هستید / بخوانید تا حنای تان رنگ داشته باشد!

خط سلامت: کودکان در سن 3 سالگی می توانند بهانه ها و قول های شکسته را تشخیص دهند.

به گزارش خط سلامت وقتی صحبت از وعده و قول های شکسته به میان می آید، کودکان 3 تا 5 ساله می توانند خوب یا بد بودن بهانه را تشخیص دهند.

یک مطالعه جدید نشان می دهد وقتی کودکان به پیش دبستانی می رسند، می فهمند که برخی از دلایل عقب نشینی نسبت به دلایل دیگر قابل دفاع تر است.

قول های شکسته

در 3 تا 5 سالگی، کودکان به شما علاقه دارند. آنها می دانند که شما چه زمانی بهانه بد می آورید. لی گفت، به عبارت دیگر کودکان در این سن تعهدات لازم برای کمک به دیگران را درک می کنند تا بر خواسته های خودخواهانه اولویت داشته باشند.

یک مطالعه جدید نشان می دهد که وقتی کودکان به پیش دبستانی می رسند، می فهمند که برخی از دلایل عقب نشینی نسبت به دلایل دیگر قابل دفاع تر است.

لی می‌گوید: معمولاً اگر کسی وعده‌ای را زیر پا بگذارد و دلیل بی‌معنای بیاورد، به این معنی است که او واقعاً دوست خوبی نیست.

لی گفت: اخلاق نوعی زمینه مشترک است که ما با دیگران داریم، با انتظارات متقابل در مورد اینکه چگونه باید رفتار کنیم و چه چیزی به عنوان زمینه های خوبی برای توجیه به حساب می آید. کودکان خردسال در سنین پایین با این زمینه مشترک هماهنگ می شوند.برای ورود به صفحه ی اینستاگرام کلیک کنید.تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن