روانشناسی فردینوتیفیکیشن

ویژگی های شخصیتی متولدین 4 فصل سال

خط سلامت: روانشناسی ماه تولد، درباره ویژگی های شخصیتی اطلاعاتی مبتنی بر علم می دهد.

به گزارش خط سلامت نمی توان به اطلاعات حاصل از طالع بینی اعتماد کرد، چرا که پایه علمی ندارند ولی روان شناسی ماه تولد با استفاده از علم و مطالعات دقیق پاره ای از اطلاعات را در خصوص شخصیت هر فرد ارایه می دهد.

روانشناسی ماه تولد

دانشمندان در حال ایجاد مجموعه‌ای کوچک اما متقاعدکننده از شواهدی هستند که نشان می‌دهد ممکن است رابطه ای بین ماه تولد و برخی ویژگی های شخصیتی باشد.

متولدین ماه های زمستان

روانشناسی ماه تولد در رابطه با متولدین ماه های زمستانی به این نتیجه رسیده است؛ بارداری در فصل زمستان، با روزهای کوتاه و شب‌های طولانی، می‌تواند باعث اختلال افسردگی فصلی در مادران شود و به طور بالقوه منجر به ایجاد کمبودهای مشابه در نوزاد شود.

متولدین ماه های بهار

در رابطه با فصل بهار، روانشناسی ماه تولد مشخص می کند، افرادی که متولد ماه های بهاری هستند اغلب خوش بین تر از سایر افراد هستند و کم تر از دیگران ناامید می شوند. این نکته در نظر داشته باشید این یافته ها مطلق نیستند و ممکن است در رابطه با همه افراد صدق نکند.

متولدین ماه های تابستان

طبق یافته های روانشناسی ماه تولد، نوزادان تابستانی برخی از ویژگی های مشابه نوزادان بهاری را دارند. هم چنین نوسانات خلقی مانند آنچه در اختلال دوقطبی دیده می شود در میان متولدین ماه های مرداد و شهریور کمترین میزان است.

متولدین ماه های پاییز

طبق مطالعات جدید، متولدین ماه های پاییزی آن طور که پیش تر گفته می شد، مستعد افسردگی نیستند. متولدین پاییز بیشتر از سایر فصل ها، تمایل به تحریک پذیری دارند.برای ورود به صفحه ی اینستاگرام کلیک کنید.تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن