4 تغییر رفتاری که زندگی تان را دگرگون می کند

خط سلامت: سبک زندگی افراد عادات زندگی روزمره را شکل می دهد. برای رشد و موفقیت افراد باید سبک زندگی خود را همسو با اهداف خود تغییر دهند.

4 تغییر رفتاری که زندگی تان را دگرگون می کند

سبک زندگی افراد طرز فکر های آنان را نیز شامل می شود. عادت هایی در زندگی وجود دارد که با اهداف همسو نیستند و باید تغییر یابند.

به گزارش خط سلامت چهار تغییر در سبک زندگی باعث افزایش موفقیت در رسیدن به افراد می شود.

سبک زندگی و ایجاد تغییرات

سبک زندگی افراد در طول زندگی به سختی تغییر می کند اما تغییر لازمه رسیدن به رشد است. ترک عادات زیر به افراد این امکان را می دهد که روی آنچه مهمتر است تمرکز کنند و به اهداف خود نزدیک تر شوند:

متعهد شدن بیش از حد 

یک مانع مهم برای ایجاد تعادل در زندگی، تعهد و بر عهده گرفتن مسئولیت های بیش از حد است. اگرچه فرهنگ امروزی مشغول بودن مداوم را تحسین می کند، اما این عادت تنها به فرسودگی شغلی، استرس و کاهش شادی منجر می شود. «نه» گفتن بیشتر برای مراقبت از خود ضروری است.

خودگویی منفی

قضاوت های منفی و نقادانه بیش از حد نسبت به خود از نظر روحی و جسمی آسیب وارد می کند. قطع الگوهای خودگویی منفی برای ایجاد اعتماد به نفس و انعطاف پذیری بسیار مهم است.

استفاده بیش از حد از موبایل

در حالی که دستگاه های دیجیتال، فناوری و راحتی را ارائه می دهند، زمان بیش از حد کار با موبایل و دستگاه های دیجیتالی سرعت زندگی را تحت الشعاع قرار می دهد. تعیین حد و مرز برای عادات دیجیتالی از فرسودگی شغلی جلوگیری می کند و خواب را بهبود می بخشد.

 کمال گرایی

کمال گرایی در ظاهر تحسین برانگیز به نظر می رسد، اما در عمل افراد را در معرض ناامیدی و نارضایتی قرار می دهد. اشتباه گرفتن کمال گرایی با آرزوی سالم افراد را به جای یادگیری و رشد در حالت قضاوت نگه می دارد.

جایگزینی کمال گرایی با طرز فکر رشد و جشن گرفتن پیروزی های کوچک به افراد کمک می کند تا انگیزه خود را حفظ و از پیشرفت خود احساس غرور کنند. برای ورود به صفحه اینستاگرام کلیک کنید. 

تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است. 

ارسال نظر

خط سلامت
فیلم ها
  • خط سلامت: عشق و حسادت با هم مرتبط هستند زیرا یک هورمون مشترک در این دو احساس نقش دارد. عشق احساسی است که به هورمون…

گزارش ویژه
پادکست
  • 00:00
    00:00
اتاق درمان