زنان و مردان چقدر به رابطه جنسی فکر می کنند؟

رابطه جنسی نقش مهمی در زندگی زناشویی و سلامت روانی زوجین دارد. آگاه بودن از تفاوت نگاه جنسی در مردان و زنان به درک بهتر زوجین از خواسته ها و نیازهای دیگری به حفظ خانواده و رابطه پایدار کمک می کند.

زنان و مردان چقدر به رابطه جنسی فکر می کنند؟

به گزارش خط سلامت نخست باید دید یافته های علمی در مورد ذهنیت و دیدگاه مردان به رابطه جنسی چگونه است؟

مردان چقدر به رابطه جنسی فکر می کنند؟

همه ما با این کلیشه آشنا هستیم که مردان 24 ساعته و 7 روز در هفته به رابطه جنسی فکر می کنند. آیا حقیقتی در این امر نهفته است؟

محققان در یکی از تحقیقات جدید به دنبال آن هستند که مردان و زنان در یک روز چند بار به رابطه جنسی فکر می کنند.

آیا این باور که مردان هر 7 ثانیه یک بار به رابطه جنسی فکر می کنند، درست است؟ نه این طور نیست.

در واقع در تحقیق منتشر شده در Journal of Sex Research، هر چند مردان بیشتر از زنان به رابطه جنسی فکر می کنند، اما به این اندازه نیست.

زنان و مردان چقدر به رابطه جنسی فکر می کنند؟

نتایج نشان می دهند مردان به طور متوسط 19 بار در روز به رابطه جنسی فکر می کنند که می تواند در اثر برخورد با صحنه های یک فیلم، تماشای یک عکس، حرف های روزمره یا تخیلات خودشان باشد.

این رقم در زنان به طور متوسط 10 بار در روز است. البته بین افراد تفاوت زیادی وجود داشت، برخی بیشتر و برخی کمتر به این مسئله فکر می کنند.

محققان به این نکته رسیدند که هر چه فرد با جنسیت خود و برقراری رابطه جنسی راحت تر باشد و احساس بهتری در مورد آن داشته باشد، بیشتر به آن فکر می کند. برای ورود به صفحه ی اینستاگرام کلیک کنید. تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است.

ارسال نظر

خط سلامت
فیلم ها
گزارش ویژه
پادکست
اتاق درمان