رابطه جنسی را با این شیوه عاشقانه کنید / این 3 پیشنهاد را جدی بگیرید

خط سلامت: عواملی وجو دارد که باعث می شود میل جنسی افراد و احساسات آنها کاهش یابد و این مساله بر صمیمیت در رابطه تاثیر منفی می گذارد.

رابطه جنسی را  با این شیوه عاشقانه کنید / این 3 پیشنهاد را جدی بگیرید

متخصصان می گویند سه پیشنهاد زیر کمک می کند تا مشکلات کمتری را در رابطه احساس کنید. فقط به یاد داشته باشید به جز این موارد به بقیه عوامل نیز باید توجه داشته باشید.

شکلات تلخ

به گزارش خط سلامت شکلات حاوی فنیل اتیلامین است، یک ماده شیمیایی که به شما احساس عشق می‌دهد. همچنین مشخص شده است فشار خون را کاهش می دهد . فشار خون بالا می تواند به رگ های خونی آسیب برساند و جریان خون را در تمام بدن و اندام جنسی کاهش دهد بگونه ای که حفظ نعوظ را برای مردان سخت تر کند و تحریک جنسی را در زنان کاهش می دهد.

در یک مطالعه از مجله پزشکی جنسی، زنانی که روزانه شکلات می‌خوردند نسبت به زنانی که کمتر شکلات می‌خوردند، میل جنسی بیشتری داشتند. متخصصان مصرف روزانه یک اونس شکلات تلخ با حداقل 70 درصد کاکائو را توصیه می کنند.

انار

این میوه آبدار در طول تاریخ نمادی از باروری بوده است. تحقیقات نشان داد که نوشیدن آب انار روزانه به مدت 2 هفته منجر به بهبود فشار خون و در نتیجه گردش خون در آن نواحی کلیدی و افزایش تستوسترون در مردان و زنان تقریباً به میزان 24 درصد می‌شود. اگرچه معمولاً تستوسترون را با مردان مرتبط می دانند، این هورمون بر عملکرد جنسی زنان نیز تأثیر می گذارد .

این مطالعه همچنین نشان داد این میوه منجر به بهبود خلق و خو و کاهش اضطراب می‌شود که ممکن است به مشکلات رضایت جنسی کمک بیشتری کند، زیرا خلق و خوی بد و اضطراب بالا می‌تواند از قاتل‌های میل جنسی مطمئن باشد.

متخصصان توصیه می کنند روزانه یک لیوان آب انار بنوشید یا نصف فنجان از دانه ها را به سالاد، اسموتی یا جو دو سر شبانه اضافه کنید.

سیر

در مورد فواید سیر زیاد گفته شده است، به نظر می رسد تأثیر مثبت بر رابطه جنسی عاشقان دارد. همین امر در مورد پیاز که از همان جنس سیر است نیز صدق می کند. متخصصان می گویند: این گیاهان تند می توانند تولید اسپرم را در مردان افزایش دهند و سطح هورمون های جنسی را افزایش دهند.

به گفته متخصصان مرکز پزشکی دانشگاه مریلند، سیر با کاهش فشار خون و جلوگیری از تجمع پلاک در رگ‌ها ، جریان خون را در مردان و زنان بهبود می بخشد و همچنین ممکن است به روشی متفاوت به افزایش فعالیت اتاق خواب کمک کند.

نتایج نشان می‌دهد زنان بوی بدن مردانی که سیر می‌خورند را خوش‌بوتر و جذاب‌تر از بوی بدن مردان بدون سیر ارزیابی کرده‌اند. یک حبه سیر یا یک فنجان پیاز را در سالاد یا سرخ شده امتحان کنید. برای ورود به صفحه ی اینستاگرام کلیک کنید. تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است.

ارسال نظر

خط سلامت
فیلم ها
گزارش ویژه
پادکست
اتاق درمان