3 دشمن سر سخت میل جنسی را بشناسید !

خط سلامت: غذا و میل جنسی تاریخچه طولانی و پیچیده ای دارند. سال‌ها شنیده‌ایم که  آنچه می‌خوریم می‌تواند اثرات جنسی داشته باشد  که هم در سطح روان‌تنی و هم در سطح فیزیولوژیکی مؤثر است. تا حدی توسط باورهای اساطیری و تا حدی توسط علم واقعی پشتیبانی می شود اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که برخی از مواد غذایی نیز وجود دارند که میل جنسی شما را تا حدودی متوقف می کند؟

3 دشمن سر سخت میل جنسی را بشناسید !

عوامل مربوط به میل جنسی

به گزارش خط سلامت تمایلات جنسی توسط چیزی که به عنوان میل جنسی شناخته می شود کنترل می شود. میل جنسی توسط تعدادی از عوامل تعیین می شود که شامل تأثیرات جامعه شناختی، روانی و هورمونی است.

تستوسترون و میل جنسی

دکتر مایکل هیرت، موسس مرکز پزشکی یکپارچه در دره سن فرناندو کالیفرنیا، که اغلب فهرستی از غذاها را در اختیار بیمارانی قرار می دهد که از یک بیماری شکایت دارند، توضیح می دهد: در زنان و مردان، هورمون تستوسترون بیشتر میل جنسی انسان را هدایت می کند. تستوسترون پایین به معنای کاهش میل جنسی است.

غذا و میل جنسی

به همین دلیل است که ایده داروهای مقوی جنسی، غذاهایی که میل جنسی را تحریک می کنند، به طور گسترده پذیرفته شده است.

3 غذای مضر بر میل جنسی

روغن های موجود در غذاهای سرخ شده در واقع باعث کاهش تستوسترون می شود. اگر متوجه شده اید که از رابطه جنسی لذت نمی برید، غذا می تواند نقش داشته باشد. نوشیدن قهوه می تواند میل جنسی را با اضطراب ناشی از آن کاهش دهد.

تهیه سوپ های کنسرو شده ممکن است راحت باشند اما سرشار از سدیم هستند و موجب کاهش میل جنسی می شوند. برای ورود به صفحه ی اینستاگرام کلیک کنید. تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است.

ارسال نظر

آخرین اخبار
خط سلامت
فیلم ها
  • خط سلامت: عشق و حسادت با هم مرتبط هستند زیرا یک هورمون مشترک در این دو احساس نقش دارد. عشق احساسی است که به هورمون…

گزارش ویژه
پادکست
  • 00:00
    00:00
اتاق درمان