زنانی با این 4 رفتار از رابطه با شما ناراضی اند

خط سلامت: زنان ناراضی در زندگی خود معمولا به اهدافشان یا نرسیند یا آن چیزی که می خواستند نشده است و این احساس باعث می شود دچار سرخوردگی شوند.

زنانی با این 4  رفتار از رابطه با شما ناراضی اند

زنان ناراضی احساس می کند در زندگی خود به آنچه لایق اش هستند نرسیدند به همین دلیل تلاش می کنند از تحقق رویاهای خود دست بکشند و به رفتارهای اشتباه متوسل می شوند.

به گزارش خط سلامت زنان نارضایتی خود را در رفتارهای ظریفی نشان می دهند.

زنان ناراضی و رفتاری های ظریف

زنان ناراضی طیف وسیعی از احساسات را تجربه می کنند که یکی از آن ها احساس گناه است. نارضایتی زنان در زندگی با رفتارهای خاص زیر بروز می کند:

مشغول بودن بیش از حد

اغلب وقتی اهداف در زندگی برآورده نمی‌شود، افراد خلا درونی آن را با مشغله های بیرونی پر می کنند مثل انجام کارها، مشارکت های اجتماعی بی پایان، کار بی وقفه، و وقت گذاشتن برای سرگرمی های بی شمار. زنان ناراضی می ترسند که متوقف شوند زیرا ترس از تنهایی دارند.

تمرکز بر مادی گرایی

برخی از زنان ناراضی دائما به دنبال خرید کالاهای جدید هستند. با این حال هرگز در نهایت احساس رضایت بیشتری را تجربه نمی کنند. دلیل آن این است که آن ها سعی می کنند از اشیاء خارجی برای جایگزینی حس رضایت درونی استفاده کنند .

غیبت کردن زیاد در مورد دیگران

دلایل زیادی پشت غیبت کردن وجود دارد. تحقیقات نشان داده است مردم برای ارتباط با اعضای گروه خود، سرگرمی، تبادل اطلاعات، تخلیه احساسات و حفظ نظم اجتماعی، انگیزه درگیر شدن در شایعات را دارند.

شایعات در زنان ناراضی همچنین از حسادت به وجود می آیند و معمولاً نشانه آن است که از زندگی خود کاملاً راضی نیستند.

مدام شکایت کردن

ناله و شکایت افراد را در چرخه های بدبینانه گیر می اندازند که منجر به ذهنیت قربانی شدن می شود. وقتی کسی مدام شکایت می‌کند، حتی از کوچک‌ترین چیزها، این نشان می‌دهد ذهنش روی بدی‌ها متمرکز است. زنان ناراضی نمی توانند آنچه را که از قبل دارند ببینند و برای آن احساس سپاسگزاری کنند. برای ورود به صفحه اینستاگرام کلیک کنید. 

تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است. 

ارسال نظر

خط سلامت
فیلم ها
  • خط سلامت: عشق و حسادت با هم مرتبط هستند زیرا یک هورمون مشترک در این دو احساس نقش دارد. عشق احساسی است که به هورمون…

گزارش ویژه
پادکست
  • 00:00
    00:00
اتاق درمان