با این نسخه طبیعی عمر نوح می کنید ! / این دستورالعمل بی هزینه است

خط سلامت: لذت بردن از طبیعت ممکن است نیاز به برخی داروها را کاهش دهد

با این نسخه طبیعی عمر نوح می کنید ! / این دستورالعمل بی هزینه است

مطالعه جدید نشان می دهد که راه رفتن به این طریق به اندازه دویدن انرژی می سوزاند.

به گزارش خط سلامت یک مطالعه جدید نشان می‌دهد پیاده‌روی در پارک یا کنار دریاچه یا فضای درخت‌کاری شده ممکن است نیاز به دارو برای اضطراب ، آسم، افسردگی ، فشار خون بالا یا بی‌خوابی را کاهش دهد.

درمان در فضای باز

آنو تورونن، محقق ارشد موسسه سلامت و رفاه هلسینکی گفت: تصور می‌شود که فعالیت بدنی عامل میانجی کلیدی در مزایای سلامتی فضاهای سبز است.

این مطالعه نشان داد بودن در طبیعت 3 تا 4 بار در هفته با 36 درصد کمتر احتمال استفاده از قرص های فشار خون، 33 درصد احتمال کمتر استفاده از داروهای سلامت روان و 26 درصد احتمال کمتر استفاده از داروهای آسم مرتبط است.

لینکلن لارسون، دانشیارکارولینای شمالی گفت: مطالعه نشان می دهد که گذراندن زمان در طبیعت باعث افزایش سلامتی می شود. فضاهای سبز شامل جنگل ها، باغ ها، پارک ها، گورستان ها، تالاب ها، مراتع طبیعی، تالاب ها و باغ وحش ها و فضاهای آبی شامل دریاچه ها، رودخانه ها و دریا بود.

مطالعات قبلی نشان داده است افرادی که در نزدیکی فضاهای سبز زندگی می کنند ازمزایای سلامتی قابل توجهی برخوردار هستند.محققان دریافتند دسترسی به بیشترین فضای سبز میزان مرگ و میر زنان را تا 12 درصد کاهش می دهد و سلامت روان آنها را بهبود می بخشد.

یک مطالعه در سال 2019 روی فضاهای سبز در سراسر جهان نشان داد افرادی که در نزدیکی فضای سبز زندگی می کنند کمتر در معرض مرگ زودرس هستند. برای ورود به صفحه ی اینستاگرام کلیک کنید. تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است.

ارسال نظر

خط سلامت
فیلم ها
  • خط سلامت: عشق و حسادت با هم مرتبط هستند زیرا یک هورمون مشترک در این دو احساس نقش دارد. عشق احساسی است که به هورمون…

گزارش ویژه
پادکست
  • 00:00
    00:00
اتاق درمان