بانوی اول کره جنوبی هم به‌اندازه سلبریتی های این کشور زیبا و خوشپوش است؛ عاشق استایل‌هایش می‌شوید!

خط سلامت: خوش تیپ بودن به پیروی از اصول خاصی بستگی دارد. ست کردن رنگ ها و پوشیدن لباس های متناسب با موقعیت به خوش تیپ بودن کمک می کند.

بانوی اول کره جنوبی هم به‌اندازه سلبریتی های این کشور زیبا و خوشپوش است؛ عاشق استایل‌هایش می‌شوید!

خوش تیپ بودن به معنای خرید لباس های گران قیمت نیست. برخی از افراد که اصول خوش تیپ بودن را می دانند، با صرف کمترین هزینه همچنان خوش پوش به نظر می رسند.

به گزارش خط سلامت آگاهی از چگونگی ست کردن رنگ ها با یکدیگر و پوشیدن لباس و زیور آلات متناسب با موقعیت نقش مهمی در خوش تیپ بودن ایفا می کند.

خوش تیپ بودن و اصول آن​

خوش تیپ اصول خاصی دارد.

کیم کئون‌ــ‌هی، بانوی اول کره جنوبی، در مقایسه با بانوان اول پیشین این کشور از بسیاری جهات، سنت‌شکن و متفاوت محسوب می‌شود. پیشینیان او زمانی که همسرانشان کشور را رهبری می‌کردند، چندان دیده نمی‌شدند اما به نظر می‌رسد کیم از جلب شدن توجه عمومی به خود نگرانی چندانی ندارد.

برخی کارشناسان مد او را به دلیل انتخاب‌هایش در عرصه مد تحسین کرده‌اند. همین علاقه او به مد هم باعث شد در اقدامی که همسرش، یون سوک یول، آن را یک «مانور سیاسی پیش از انتخابات» نامید، شخصی یک کیف دیور دو هزار و ۲۵۰ دلاری به او هدیه دهد. با اینکه تحقیقات درباره اینکه آیا بانوی اول اجازه داشت چنین هدیه‌ای را بپذیرد یا نه در کره جنوبی ادامه دارد، تردیدی نیست که این هدیه مطابق سلیقه او انتخاب‌ شده است.

ساوت چاینا مورنینگ پست دراین‌باره با برخی کارشناسان کره‌ای گفت‌وگو کرد. کانگ جین جو که از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۸ مشاور رسانه‌ای لی میونگ باک، رئیس‌جمهوری سابق کره جنوبی، بود می‌گوید که این کشور قبلا چنین بانوی اولی را به خود ندیده است: «کیم تصویر یک زن باکلاس، پیچیده، مستقل و حرفه‌ای را به نمایش می‌گذارد.»

چو می کیونگ، مدیرعامل یک شرکت مشاوره تصویری در کره جنوبی، هم با این نظر موافق است. چو می‌گوید: «کیم در ظاهرش هم وقار بانوی اول و هم شخصیت فردی‌اش را به تصویر می‌کشد.»

بر اساس یک نظرسنجی که یک سازمان تحقیقاتی از هزار نفر کره‌ای انجام داد، کمی بیش از نیمی از پاسخ‌دهندگان گفتند که «کیم در قالب بانوی اول کارش را خوب انجام می‌دهد».

سبک پوشش بانوی اول کره جنوبی

زندگی بانوی اول کره بسیار متفاوت از سایر بانوان اول قبل از او بوده است. کیم از پیش کسب‌وکار خودش را داشت و از نظر اجتماعی بسیار فعال بود و این پیشینه به او این پتانسیل را داد تا در انتخاب سبک و ظاهر در دیدار با همتایان خارجی‌اش، چشمگیر باشد. زمانی که او را در کنار زنان خوش‌پوش دیگری چون کیت میدلتون می‌بینیم، این انتخاب‌های هوشمندانه بیشتر به چشم می‌آیند.

کیم در سال ۲۰۲۳ در سفر رسمی سه‌روزه به بریتانیا، با پالتو خاکستری خوش‌دوخت در کنار شاهدخت ولز و ملکه کامیلا بسیار برازنده به نظر می‌آمد. او این سفر را با سبک کت سفید که با شلوار مشکی هماهنگ شده بود، آغاز کرد که نشان می‌داد به سبک جدید کت‌شلوار پوشیدن زنان قدرتمند آگاه است. بانوی اول کره جنوبی پیش‌ از این سفر، این ظاهر را در سفر به آمریکا هم با یک کت‌شلوار از خانه مد بالمین به نمایش گذاشته بود.

کیم کئون-هی (در کره ابتدا نام‌خانوادگی و سپس نام کوچک نوشته می‌شود) ژوییه ۲۰۲۳ برای سفر به لهستان، پیراهنی کهربایی با گل‌سینه سفید برگزید که با لباس صورتی‌رنگ بانوی اول لهستان هماهنگ بود.

بانوی اول کره جنوبی در سفر به ایالات‌ متحده در آوریل ۲۰۲۳، یک سبک سفید با کت‌ودامن و دستکش همرنگ برگزید. او در این سفر تعدادی از بهترین ظاهرهای رسمی‌اش را به نمایش گذاشت. در همان سفر، او یک کت سفید دیگر را با یک دامن و کفش پاشنه‌بلند مشکی همراه کرد.

کیم در انتخاب‌های غیررسمی‌تر هم به سراغ نام‌های بزرگ می‌رود. چنانچه تصویر او را در یک آموزشگاه سگ‌های راهنما با کت چهارخانه بالمین دیده‌ایم.

کیم کئون هی و همسرش تابه‌حال سرپرستی چند حیوان نجات‌یافته را پذیرفته‌اند و از منتقدان سرسخت تجارت گوشت سگ در کشورشان‌ هستند. برای ورود به صفحه اینستاگرام کلیک کنید.

تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است.

منبع: چی بپوشیم

ارسال نظر

آخرین اخبار
خط سلامت
فیلم ها
  • خط سلامت: عشق و حسادت با هم مرتبط هستند زیرا یک هورمون مشترک در این دو احساس نقش دارد. عشق احساسی است که به هورمون…

گزارش ویژه
پادکست
  • 00:00
    00:00
اتاق درمان