تست شخصیت / یکی از پروانه ها خیال پردازی شما را فاش می کند! / در انتخاب دقت کن

خط سلامت: تست های شخصیت انواع گوناگونی دارند. برخی از آن ها صرفا ویژگی های قابل مشاهده، مانند رفتار و هیجانات فرد را می سنجند ولی برخی دیگر اطلاعاتی در رابطه با ضمیر ناخودآگاه ارائه می دهند.

تست شخصیت / یکی از پروانه ها خیال پردازی شما را فاش می کند! / در انتخاب دقت کن

تست شخصیت زمانی جنبه علمی دارند که پژوهش ها و مطالعات از اعتبار آن ها پشتیبانی کند.  برخی از انواع  تست های شخصیت، فاقد پشتوانه علمی بوده و صرفا جنبه سرگرمی دارند.

به گزارش خط سلامت استفاده از تست های شخصیت برای شناخت و پیش بینی رفتار انسان، از گذشته تا کنون یکی از متدهای مورد علاقه و تخصصی روانشناسان بوده است.

تست شخصیت شناسی انتخاب پروانه

با انتخاب یک پروانه دریابید که آیا شما یک متفکر خلاق هستید یا خیر!؟ در تست شخصیت شناسی متکی به انتخاب پروانه شرکت کنید و با انتخاب یک پروانه متوجه شوید! پروانه نمادی از دگرگونی و خلاقیت است، بنابراین این تست به شما کمک می کند خود را بیشتر کشف کنید.

آیا خود را یک متفکر خلاق می دانید؟ آیا اشتیاق و قدرت تخیل برای ارائه ایده های اصلی را دارید؟ تست شخصیت ما می تواند به شما کمک کند تا بفهمید! این تست سرگرم‌کننده و تعاملی به شما کمک می‌کند تا بینشی در مورد قابلیت‌های تفکر خلاق خود کسب کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که به تصویر تست شخصیت شناسی متکی به انتخاب پروانه نگاه کنید و پروانه ای را انتخاب کنید که بیشتر از همه شما را جذب می کند. بیش از حد به آن فکر نکنید و اجازه دهید ناخودآگاه شما را تحت کنترل خود درآورد.

تست-شخصیت-شناسی-متکی-به-انتخاب-پروانه-2-780x470

تفسیر تست شخصیت شناسی متکی به انتخاب پروانه

اکنون که تصویر را به خوبی نگاه کرده ای و انتخاب خود را انجام دادید بهتر است به بخش تفاسیر مراجعه کنید. پس می توانید با کمک این تست خود را بهتر بشناسید.

پروانه 1

افرادی که پروانه 1 را انتخاب می کنند به دلیل تفکر خلاق خود شناخته می شوند. این مسئله هنگام انجام این تست شخصیت آشکار می شود. این افراد به جزئیات توجه دارند و توانایی تفکر خارج از چارچوب را دارند.

آنها دائماً به دنبال راه های جدیدی برای برخورد با یک مشکل یا موقعیت هستند و برای رسیدن به اهداف خود مایل به ریسک هستند. این افراد همچنین دارای ذهن باز هستند و از کشف ایده ها و مفاهیم جدید لذت می برند.

پروانه 2

کسانی که پروانه 2 را انتخاب می کنند، متفکران سنتی و متعارف تر هستند. آنها برای حل مشکلات و تصمیم گیری بر روش ها و فرآیندهای تعیین شده تکیه می کنند.

در حالی که ممکن است آنها به اندازه کسانی که پروانه 1 را انتخاب می کنند روشن فکر نباشند، اما در رویکرد خود قابل اعتماد و ثابت هستند. همچنین این افراد اهمیت پیروی از قوانین و پروتکل ها را درک می کنند و با پایبندی به آنچه در گذشته کارآمد بوده راحت هستند.

پروانه 3

افرادی که پروانه 3 را انتخاب می کنند، متفکرانی بسیار تخیلی هستند. آنها ممکن است همیشه بهترین ایده ها را نداشته باشند، اما همیشه مایلند تا احتمالات مختلف را کشف کنند و برای رسیدن به نتایج دلخواه خود ریسک کنند.

این افراد خلاق از آزمایش مفاهیم مختلف و پیش بردن مرزهای ممکن لذت می برند. آنها ممکن است همیشه موفق نباشند، اما هرگز از رویاهای خود دست نمی کشند. برای ورود به صفحه اینستاگرام کلیک کنید.

تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است.

ارسال نظر

خط سلامت
فیلم ها
  • خط سلامت: عشق و حسادت با هم مرتبط هستند زیرا یک هورمون مشترک در این دو احساس نقش دارد. عشق احساسی است که به هورمون…

گزارش ویژه
پادکست
  • 00:00
    00:00
اتاق درمان