تست شخصیت شناسی حالت های عاطفی

خط سلامت: تست های شخصیت انواع مختلفی دارند، برخی از آن ها از دب پژوهش های علمی برآمده اند، ولی برخی دیگر صرفا جنبه سرگرمی دارند.

تست شخصیت شناسی حالت های عاطفی

تست های شخصیت ابزارهای کارآمدی برای سنجش ویژگی های رفتاری و برخی ویژگی های شخصیتی هستند. 

به گزارش خط سلامت تست های شخصیت انواع گوناگونی دارند و بسته به اینکه پژوهش های علمی تا چه حد اعتبار این تست ها را تایید می کند، در کارهای بالینی و نحقیقاتی مورد استفاده روانشناسان بالیمی قرار می گیرند.

تست های شخصیت و فواید آن ها

تست های شخصیت ازارهای کارآمدی برای سنجش برخی ویژگی های رفتاری و عاطفی افراد هستند.

تست شخصیت شناسی جالب 

تست شخصیت فنجان قهوه؛ کدام فنجان رو برای خوردن یه قهوه داغ و خوشمزه انتخاب میکنید؟ می دانستید انتخاب شما نشان دهند خصوصییات درونی شماست؟

ezgif-6-bab3d1e63c

 

 

این تست ها بهترین راه برای فاش کردن رازهای درونی شما هستند. آن ها حتی نیازی ندارند که شخصاً شما را ببینند یا با شما صحبت کنند، اما می توانند اسرار شما را کشف کنند و واقعی ترین ویژگی های شخصیتی شما را آشکار کنند. تصویر تست شخصیت فنجان قهوه در مورد سنجش میزان بخشندگی و حسادت و خساست شماست!

 

تصویر را مجدد برایتان در زیر قرار داده ایم، سعی کنید به خودتان دروغ نگویید و بگویید کدام فنجان را برای خوردن قهوه انتخاب می کنید؟

خب حالا که فنجان مورد علاقه ات رو برای نوشیدن قهوه انتخاب کرده ای، کافی است که نتایج رو در زیر بخونی تا واقعا شگفت زده بشی!

فنجان شماره 1

اگرچه دوست دارید آنچه را که دارید به دیگران بدهید، اما حقیقت می توان گفت که هر از گاهی ترجیح می دهید خود را در اولویت اول زندگی تان قرار دهید که واقعاً به آن نیاز دارند.

فنجان شماره 2

شما یکی از کسانی هستید که دوست ندارید مطلقاً چیزی را با اطرافیان خود به اشتراک بگذارید، زیرا میزان حسادت شما کمی بالا است و دوست ندارید اطرافیان تان را از خودتان بالاتر ببینید، سعی کنید در نگرش تان کمی تغییر ایجاد کنید!

فنجان شماره 3

شما فردی مهربان و دوست داشتنی محسوب می شوید، میزان همدلی شما بسیار بالاست، قبل از خود به دیگران فکر می کنید و به همین دلیل سطح خودخواهی شما بسیار پایین است. برای ورود به صفحه اینستاگرام کلیک کنید.

تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است.

منبع:گفتنی

ارسال نظر

آخرین اخبار
خط سلامت
فیلم ها
  • خط سلامت: عشق و حسادت با هم مرتبط هستند زیرا یک هورمون مشترک در این دو احساس نقش دارد. عشق احساسی است که به هورمون…

گزارش ویژه
پادکست
  • 00:00
    00:00
اتاق درمان