تست شخصیت شناسی: امضاء تان در مورد شما چه می گوید؟

خط سلامت: تست شخصیت شناسی نشان دهنده برخی ابعاد شخصیتی در افراد است که به دو شیوه علمی و زرد در دسترس است.

تست شخصیت شناسی: امضاء تان در مورد شما چه می گوید؟

تست شخصیت شناسی یک روش سرگرم کننده برای شناخت خود است. 

به گزارش خط سلامت تست شخصیت انواع مختلفی دارد که یکی از آن ها تست شخصیت امضا است.

تست شخصیت امضا

تست شخصیت امضا با توجه به مدل امضای افراد شخصیت آن ها را می سنجد. ابتدا امضای مورد علاقه را انتخاب سپس تفسیر امضای مربوطه را مطالعه کنید.

امضای نام کامل

تست شخصیت امضا: اکثر مردم از نام و نام خانوادگی خود در امضای خود استفاده می کنند، با این حال، مواردی نیز وجود دارد که افراد فقط از نام خود یا فقط نام خانوادگی یا حتی به سادگی از حروف اول خود استفاده می کنند.

اگر فقط نام کوچک خود را امضا کنید

احساس قوی خودآگاهی دارید. شما مستقل هستید و به احتمال زیاد از خانواده خود دور می شوید تا کار کنید. شما به طور کلی نسبت به زندگی خود بسیار آگاه هستید، اگرچه در ظاهر ممکن است بسیار سرد به نظر بیایید. شما همچنین در مورد مدیریت پول خود کاملاً منطقی هستید.

اگر فقط نام خانوادگی خود را امضا کنید

یک خط مستقل و اعتماد به نفس نشان می دهید. این همچنین یک حس قوی از عشق و وفاداری نسبت به خانواده شما را نشان می دهد. شما تمایل دارید در نزدیکی یا اطراف خانواده خود بمانید.

اگر فقط با حروف اول خود امضا می کنید

یک شخص بسیار خصوصی هستید. شما مغرور هستید و به راحتی حرف خود را باز نمی کنید. این همچنین نشان دهنده سطوح بالای یک خط مستقل است. اگر تمام حروف یا حروف اول با حروف بزرگ نوشته شوند، حس سالمی از عزت نفس را نشان می دهید.

توجه: با این حال، اگر نام خانوادگی شما مایل به پایین باشد، می تواند نشان دهنده برخی احساسات منفی باشد. اگر نام و نام خانوادگی شما با خط شکسته باشد، در میان مردم بسیار اجتماعی و بازیگوش هستید.

زیر امضا خط می کشید

امضایی که زیر آن خط کشیده شده است نشان دهنده نیاز به شناسایی و وضعیت است. خط زیر ممکن است نشان دهنده نیاز به احساس مهم بودن و توجه باشد. در برخی موارد، ممکن است اعتماد به نفس و تمایل به موقعیت و به رسمیت شناخته شدن را نیز نشان دهد. بسیاری از زیر خط ها نشان دهنده عدم اعتماد به نفس است.

اگر زیر آن خط نزنید

شما فردی غیرمعقول هستید. شما هیچ نیاز یا تمایلی برای احساس مهم بودن یا توجه نمی بینید. شما با جریان حرکت می کنید.

اگر یک بار و به سمت بالا خط بکشید

نگاهی خوش بینانه و خلاقانه به خصوص در کار خود نشان می دهید. این برای این است که دیگران از حضور و کارهایی که انجام داده اید مطلع شوند.

اگر دو بار زیر خط بکشید

میل شدید یا نیاز دارید که احساس مهم بودن کنید. دوست دارید برای کارتان به شما اعتبار داده شود. این همچنین می تواند ناامنی یا عدم اعتماد به نفس را نشان دهد.

قرار دادن یک نقطه در انتهای امضا

اگر بعد از امضای خود یک نقطه بگذارید، خودآگاهی قوی دارید. شما می دانید چه چیزی را سر میز می آورید. شما احساس جدیت را در کار خود نشان می دهید، حتی اگر شخصاً شاد و سبک دل باشید. شما به عنوان یک غول صنعت در نظر گرفته می شوید. شما ویژگی های رهبری قوی را نشان می دهید. به احتمال زیاد، رهبران قوی کسب و کار با یک نقطه در انتهای امضای خود امضا می کنند.

سخت خوانا بودن امضا

سخت خوانا به عنوان امضای ناخوانا نیز شناخته می شود، در حالی که اگر امضای شما به راحتی قابل خواندن و مستقیم باشد، امضایی خوانا است.

اگر امضای شما به سختی خوانده می شود یا به نظر می رسد خط نویسی می کند

به احتمال زیاد ذهن سریعی دارید. شما گرفتار جزئیات یا موانع نیستید. شما به توانایی ها و کار خود اطمینان دارید.

اگر امضای شما به راحتی خوانده می شود

شما فردی متعادل و یکنواخت هستید. شما روراست و پر از وضوح و همچنین اعتماد به نفس هستید.

امضای کج

 امضای کج با شیب رو به بالا نشان دهنده جاه طلبی و فردی آینده نگر است. در شما یک حس جاه طلبی و تمایل به نگاه به آینده ایجاد شده است.

یک شیب رو به پایین

به عنوان مثال، امضا از خط شروع می شود و به پایین حرکت می کند، ممکن است فردی را نشان دهد که عزت نفس ندارد.

امضای مستقیم

نشان دهنده تعادل در رویکرد یک فرد به زندگی و کار است. شما خودکفا، بسیار سازمان یافته و در کنترل ذهن خود هستید. شما همچنین تمایل دارید که میل شدیدی برای آشکار نکردن احساسات واقعی خود نشان دهید. برای ورود به صفحه اینستاگرام کلیک کنید. 

تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است.

منبع:چشمک

ارسال نظر

خط سلامت
فیلم ها
  • خط سلامت: عشق و حسادت با هم مرتبط هستند زیرا یک هورمون مشترک در این دو احساس نقش دارد. عشق احساسی است که به هورمون…

گزارش ویژه
پادکست
  • 00:00
    00:00
اتاق درمان