تست شخصیت اولین برداشت برای سنجش حافظه

خط سلامت: تست شخصیت اولین برداشت یک تست سرگرم کننده برای سنجش حافظه است.

تست شخصیت اولین برداشت برای سنجش حافظه

تست شخصیت اولین برداشت با تشخیص لحظه ای شکل تصویر حافظه افراد را می سنجد.

یه گزارش خط سلامت تست شخصیت اولین برداشت، اطلاعاتی به افراد درباره میزان قوی بودن حافظه آن ها می دهد.

تست شخصیت اولین برداشت

تست شخصیت اولین برداشت به این صورت است که فرد باید با دیدن تصویر زیر اولین شکلی که در نظرش می آید را بگوید. تفسیر زیر برای هر شکل دیده شده به شرح زیر است:  

دو اسب دریایی

افرادی که برای اولین بار دو اسب دریایی را دیدند، مهارت های حافظه بسیار توسعه یافته ای دارند. آن ها ظرفیت زیادی برای ذخیره و یادآوری حقایق و اطلاعات و همچنین یادآوری سریع رویدادهای گذشته دارند.

حافظه آن ها نیز بسیار قابل اعتماد است و به آن ها امکان می دهد مکالمات، جزئیات، حقایق و ارقام را به دقت به خاطر بسپارند. آن ها می توانند روندها و الگوهایی را در محیط خود که دیگران ممکن است از دست بدهند، تشخیص دهند.

این می تواند به درک بیشتر جهان، از نشانه های اجتماعی گرفته تا مفاهیم انتزاعی منجر شود. با یک حافظه استثنایی، آن ها می توانند اطلاعات زیادی را به سرعت جذب کنند که می تواند در حل مسئله بسیار مفید باشد.

یک پروانه

افرادی که برای اولین بار یک پروانه را دیدند، فراموشکار هستند و به راحتی حواسشان پرت می شود. آن ها ممکن است اشیاء را اشتباه قرار دهند یا تاریخ ها یا کارهای مهم را فراموش کنند.

این افراد اغلب غیبت می‌کنند، اغلب فراموش می‌کنند کارهایی را که توافق کرده‌اند انجام دهند یا حتی فراموش می‌کنند که وسایلشان را کجا گذاشته‌اند.

آن ها همچنین ممکن است در به خاطر سپردن نام ها یا چهره هایی که به تازگی دیده اند مشکل داشته باشند و تمایل دارند به راحتی توسط محرک های خارجی مانند سر و صدا یا محیط های شلوغ حواسشان پرت شود. در حالی که این می تواند برای اطرافیانشان خسته کننده باشد، اما می تواند مفید باشد زیرا به آنها کمک می کند ذهن باز و انعطاف پذیر باقی بمانند. برای ورود به صفحه اینستاگرام کلیک کنید. 

تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است.

منبع: چشمک

ارسال نظر

خط سلامت
فیلم ها
  • خط سلامت: عشق و حسادت با هم مرتبط هستند زیرا یک هورمون مشترک در این دو احساس نقش دارد. عشق احساسی است که به هورمون…

گزارش ویژه
پادکست
  • 00:00
    00:00
اتاق درمان