با انتخاب یکی از 4 نشانه ببینید چه شخصیتی دارید

خط سلامت: تست های شخصیت شناسی علاوه بر افزایش شناخت نسبت به خود، به عنوان سرگرمی نیز می‌توانند استفاده شوند.

 با انتخاب یکی از  4 نشانه ببینید چه شخصیتی دارید

تست شخصیت شناسی  توهم نور نوعی از تست شخصیت شناسی است که فرد به تصاویر یا نورهایی با الگوهای خاص نگاه کرده و بر اساس ادراک خود، تفسیرهایی ارائه می‌دهد و بیشتر برای سرگرمی استفاده می‌شود.

تست آسان است. فقط باید به تصویر نگاه شود و فرد ببیند که چه چیزی اول توجه‌اش را جلب می‌کند، زیرا اولین چیزی که دیده می‌شود چیزهای زیادی را نشان می دهد.

برخی ممکن است زن را ببینند، برخی دیگر یک رودخانه یا یک پل، و برخی ممکن است متوجه قایق ها شوند.

زن

اگر به سمت زن موجود در تصویر کشیده شده اید، نشان می دهد که ممکن است بر ظاهر فیزیکی خود تأکید زیادی داشته باشید، به خصوص زمانی که احساس استرس می کنید.

این بدان معنا نیست که شما خودمحور هستید یا اینکه دیگران را صرفاً بر اساس ظاهرشان قضاوت می کنید. در عوض، نشان می دهد که در طول لحظات چالش برانگیز، شما تمایل دارید که به نحوه ارائه خود توجه بیشتری داشته باشید.

این می تواند راهی باشد که با استرس کنار بیایید یا به دنبال احساس کنترل بر شرایط خود باشید.

رودخانه

اگر شما به سمت رودخانه در تصویر کشیده شده اید، به این معنی است که اهمیت زیادی برای موقعیت اجتماعی خود و نحوه نگاه دیگران به شما قائل هستید. این لزوما چیز بدی نیست، زیرا ارزش گذاری برای روابط و نحوه درک شما می تواند ویژگی های مثبتی باشد.

با این حال، گاهی اوقات افرادی با این تمرکز بر موقعیت اجتماعی می توانند آنقدر در کار خود یا حفظ یک تصویر خاص غرق شوند که ممکن است از گذراندن زمان با کیفیت با عزیزان خود غافل شوند.

در تعقیب شناخت اجتماعی، ممکن است ناخواسته شغل یا تصویر عمومی خود را بر روابط شخصی اولویت دهند. این یک یادآوری برای ایجاد تعادل بین موفقیت حرفه ای و پرورش ارتباطات معنی دار با خانواده و دوستان است.

اینجا بیشتر بخوانید: تست شخصیت مار: مار می بینید یا دست؟ چیزی بیش از آنچه به چشم می خورد وجود دارد!

پل

دیدن پل در ابتدا در تصویر ممکن است نشان دهد که گاهی ابراز همدردی برای شما کمی چالش برانگیز است.

این به این معنی نیست که شما فردی سرد یا بی توجه هستید. این به سادگی نشان می دهد که ممکن است همیشه بلافاصله به این فکر نکنید که از نظر عاطفی چگونه رفتار می کنند.

ممکن است زمانی که کسی کمی احساس ناراحتی می‌کند یا دوران سختی را پشت سر می‌گذارد، به راحتی متوجه نشوید. این فقط تمایلی است که شما دارید، و این چیزی است که می توانید بیشتر از آن آگاه شوید و اگر بخواهید روی آن کار کنید.

به یاد داشته باشید، هر کسی نقاط قوت و زمینه های رشد خود را در مورد همدلی دارد.

قایق

اگر اولین چیزی که در تصویر متوجه شدید قایق بود، می تواند نشان دهد که تمایل دارید برای توانایی ها و اهمیت خود ارزش زیادی قائل شوید.

شما اغلب بر این باورید که واجد شرایط ترین فرد برای انجام یک کار هستید، که می تواند یکی از بدترین ویژگی های شخصیتی منفی باشد و شما را به دنبال کمک یا واگذاری به دیگران بی میل کند.

این اتکا به خود گاهی اوقات می تواند منجر به احساس غرق شدن و چالش در هنگام انجام وظایف خود بدون حمایت یا کمک دیگران شود. برای ورود به صفحه اینستاگرام کلیک کنید.

تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است.

منبع: سرگرمی روز

ارسال نظر

آخرین اخبار
خط سلامت
فیلم ها
  • خط سلامت: عشق و حسادت با هم مرتبط هستند زیرا یک هورمون مشترک در این دو احساس نقش دارد. عشق احساسی است که به هورمون…

گزارش ویژه
پادکست
  • 00:00
    00:00
اتاق درمان